Di Carlo Kantýna Lhotka

Vítáme Vás

Di Carlo aktuality

Aktuální opatření na Lhotce

Aktuální opatření na Lhotce

Vážení hosté, vzhledem k současné situaci nouzového stavu nařízeného vládou České republiky, jsme nuceni uzavřít Kantýnu a restauraci. Od pondělí 16. března bude na středisku Kantýna zahájen pouze prodej jídel s sebou do boxu v prostorách hlavního vchodu z vestibulu. Nabídka jídel se bude denně aktualizovat dle možností.
Omlouváme se, ale za těchto podmínek akceptujeme úhradu pouze v hotovosti, nebo papírovými stravenkami. Věříme, že nařízená opatření přinesou zklidnění situace a budeme se v našich restauracích zase potkávat bez omezení. Děkujeme za pochopení a opatrujte se. Tým Di Carlo Lhotka.

 

 

 

Aktuální opatření

Aktuální opatření

Vážení hosté, na základě nařízení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni veškeré naše provozovny uzavřít. Možný je pouze odběr jídla s sebou na provozovně Di Carlo Šeberov. Věříme, že nařízená opatření přinesou zklidnění situace a budeme se v našich restauracích zase potkávat bez omezení. Děkujeme za pochopení a opatrujte se. Tým Di Carlo.

 

 

 

Dokonalé dorty z naší cukrárny

Dokonalé dorty z naší cukrárny

Vážení hosté, vědeli jste, že nabízíme naše lahodné dorty i na objednávku?  Dort si můžete vychutnat přímo u nás v restauraci nebo z pohodlí vašeho domova. Neváhejte se informovat u naší obsluhy.

 

 

 

Zabijačkové hody na Kantýně

Vážení hosté, pomalu již s přicházejícím jarem jsme pro vás tradičně připravili zabijačkové hody s příjemnou atmosférou. Přijďte 12. března 2020 do kantýny Di Carlo ochutnat námi připravené čerstvé pochoutky z vepřového masa. Těšit se můžete na naše jitrnice, zabijačkový guláš, tlačenku, jelítka, prejt, zabijačkovou polévku, plněné buchty, koláče a další dobroty.

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

Vážení hosté,
dovolujeme si vás upozornit na změnu otevírací doby, během Vánočních svátků.

 

 

 

Dárkový voucher

Dárkový voucher

Vážení hosté,
Vánoce jsou za dveřmi a k nim neodmyslitelně patří i skvělé jídlo. Dejte najevo svým nejbližším, že je máte rádi a darujte nový dárkový poukaz Di Carlo. Užijte si společné chvíle plné vánoční atmosféry.
Přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný Nový rok.
Tým Di Carlo.

 

 

 

O Kantýně Lhotka

Dokonalá příprava je motorem úspěchu.

Kantýna Lhotka je navštěvována mnoha spokojenými zákazníky denně, díky tomu, že se nachází v administrativní budově. Každý den pilně připravujeme pokrmy z čerstvých, sezónních a lokálních surovin. Vaříme dvě polévky, pět hlavních jídel, jeden lehčí fit pokrm a čerstvý salátový bar. Pochutnat si můžete i na skvělých dezertech naší domácí výroby. Přejeme dobrou chuť a těšíme se na vás.

O Kantýně Lhotka
O Kantýně Lhotka
O Kantýně Lhotka

Denní Menu

Česnečka s vejci, bramborami a topinkou

1.3.6.9.12.
34 Kč

Kuřecí prsa na paprice /120g/

s těstovinami

1.6.7.9.
99 Kč

Uzená vepřová krkovička /120g/

s bramborovou kaší a steril.okurkou

1.6.7.9.12.
99 Kč

Pečené kuřecí stehno /250g/

se zelným salátem

1.6.9.
97 Kč

Smažený sýr /100g/

tatarská omáčka

1.3.7.
97 Kč

Marinované vepřové žebírka /400g/

s hořčicí a cibulkou

1.6.9.12.
103 Kč

Přílohy:

Vařené brambory, dušená rýže a houskové knedlíky

Kde nás najdete

Napište nám

Vaše dotazy, přání a připomínky

Toto není rezervační formulář, pro rezervaci prosím klikněte zde.